Kontakt oss

Har du noe du trenger hjelp til, eller ønsker du et uforpliktende tilbud?

Våre åpningstider er :
Mandag – fredag mellom kl.07.30 og kl.16.00

Adr: Grenveien 1 og 2
9845 TANA

E-post: admin@normaskin-tana.no

Du kan også ta kontakt med oss enten i kontaktskjemaet her eller på telefon eller mail og så gir vi tilbakemelding så fort som mulig!

Tlf: 789 28196

Tastevalg 1: Delelager/Timebestilling
Tastevalg 2: Salg
Tastevalg 3: Administrasjon

Morten Johnsen
Daglig leder/selger

Tlf: 418 07970
E-post: morten@normaskin-tana.no

Ida Torskangerpoll Johnsen
Kunderådgiver
Tlf: 400 34886
E-post: ida@normaskin-tana.no

Gunnar Kjellmo
Selger

Tlf: 454 26268
​​E-post: salg@normaskin-tana.no

Roy Andreas Iversen
Kunderådgiver
Tlf: 400 34892
E-post: roy@normaskin-tana.no

Turid T. Johnsen
Kontor
Tlf: 464 18716
E-post: turid@normaskin-tana.no

Ray Inge Myrli
Teknisk leder
Tlf: 957 97619
Mail: ray@normaskin-tana.no

Dmitrij Kisliakov/mekaniker og sted-
fortreder teknisk leder

​Marius Pekarskis/karosseri

Mats Bergmo
Mekaniker

Mariusz Nowak er ansatt som renholdsarbeider.

 

I tillegg til våre fagarbeidere har vi for tiden en lærling hos oss.

Det er Stian A. N. Johansen i Bilmekanikerfaget.

Her finner du oss: